CCTV Çözümlerimiz

Güvenlik kameraları ve kapalı devre cctv güvenlik sistemleri günümüzde bir çok alanda kullanılmaktadır. PROTEKS CCTV sisteminizin projelendirilmesinden, kablolama ve altyapının oluşturulması, sistemin teslim edilmesi, satış sonrası hizmetlerinin verilmesine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Proteks

Mobese Kurulumu

Proteks; Nisan 2013’de Muratpaşa belediyesi ile beraber Antalya - Lara bölgesinde 155 kamera ile Mobese Sistemlerinin kurulumunu başarı ile gerçekleştirmiştir.
Proteks

Her ölçeğe uygun

İster bir tek alanı, isterseniz yüzlerce güvenlik noktasını takip etmeniz gereksin. Her ölçekte CCTV sisteminizi anahtar teslim olarak kuruyoruz.
Proteks

Mobil İzleme

CCTV sisteminizi, cep telefonunuz üzerinden mekan bağımsız olarak takip edin.

Günümüzde kamera sistemlerinin kurulum ve uygulaması, basitmiş gibi görülse bile, bir kamera sistemi kurulurken dikkat edilmesi gereken detaylar fazladır.

Kamera sistemlerinin kurulumunda, kullanılacak kameranın teknik özellikleri ve kullanılacak yere göre uyumluluğunun yanı sıra kablo kalitesi, kayıt sisteminin kararlı çalışabilmesi çok önemlidir.

Kamera sistemlerinin kurulum aşamasında her detay, kaliteli bir görüntü ve sağlıklı bir kayıt sistemi için önemlidir.

Şu unutulmamalıdır ki, kayıtlara ulaşmak istediğinizde eğer ulaşamazsanız, büyük yatırımlarla alınmış sisteminizin hiçbir anlamı kalmamıştır.

Kamera sistemlerinde, kullanılacak kameraların ve kayıt sistemlerinin kalitesinin yanında kablo, konnektörler ve tüm görüntü taşıyıcılar önemlidir.

Mükemmel görüntü kalitesine sahip çok pahalı bir kamera sistemi bilinçsiz bir kişi tarafından yanlış bir kablo kullanılarak kurulduğunda sonuç pek sevindirici olmayabilir.

Kullanılacak kablonun uzunluğuna göre kullanılacak kablonun çeşidi özenle belirlenmelidir zira kısa mesafeli görüntü taşıyıcı kablolarla uzun mesafe görüntü taşıyıcı kablolar aynı özellikleri taşımazlar.

Kullanılacak mekanın ışıklandırması, ortam şartları ve kameranın pozisyonuna göre kesinlikle doğru özelliklerde bir kamera, doğru özelliklerde bir lens ve doğru özelliklerde görüntü taşıyıcı yardımcılar kullanılmalıdır.

DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTİYORUM ( ÜCRETSİZ )